Wrz 20 2019

Wyniki konkursów z ferii letnich

Autor: o godz. 2:20 PM kategoria: aktualności

Znamy już wyniki konkursów z okresu ferii letnich w bibliotece. Przedłużono ich rozwiązywanie do dnia 15 września z powodu malowania biblioteki. Ogółem brało w nich udział 11 dzieci.

Jeśli chodzi o konkursy literackie to największym powodzeniem cieszyły się książki o tytułach : „Dynastia Miziołków”, „Tajemniczy ogród”,” Chłopak na opak”, „W pustyni i w puszczy”, „Harry Potter i Zakon Feniksa” oraz dla najmłodszych „Brzechwa dzieciom”.

Tytuł najlepszego znawcy książek obyczajowych zdobył  Jakub Hibner. Na drugim miejscu uplasowała się Gabrysia Fechner-Kowalska. Z kolei Gabrysia była najlepsza z książek przygodowych i tutaj zdobyła najwyższe podium. Natomiast z powieści fantasy nie miała sobie równych Kalina Wojciechowska. Najwięcej książek w sezonie wakacyjnym, bo aż 34 pozycje przeczytał Igor Łowicki i tutaj otrzymuje nazwę Wakacyjnego Oczytanego Małolata.

Konkurs „W świecie wierszy Jana Brzechwy” najlepiej rozwiązała Matylda Wojciechowska, a w plastyce w „Zręcznych rękach” nie miała sobie równych Anna Gruszka.

Możliwość komentowania Wyniki konkursów z ferii letnich została wyłączona

Komentowanie wyłączone.