wrz 13 2021

Autor: o godz. 4:35 PM kategoria: aktualności

Banner Akcji

Adresatami Akcji są biblioteki publiczne stanowiące samodzielne jednostki organizacyjne, na które trzeba zagłosować, aby zwyciężyły i otrzymały nagrody. Celem akcji jest wyłonienie Bibliotek, którym przekazane zostaną świadczenia rzeczowe w postaci nagród książkowych o wartości od 500-1000 zł  lub spotkania autorskiego z Ambasadorem akcji pisarzem Michałem Rusinkiem (tylko pięć pierwszych bibliotek z największą liczbą głosów). Akcja prowadzona jest na terytorium Polski w okresie od dnia 1 września 2021 r. do dnia 31 października i w tym terminie prosimy serdecznie o codzienne zagłosowanie na naszą placówkę, bowiem jednego dnia możliwe jest oddanie wyłącznie jednego głosu.

W związku z licznymi pytaniami, odrzucaniem haseł przez serwer i próbami zagłosowania na naszą placówkę podajemy jak zagłosować :

Ogłoszenie wyników akcji nastąpi w dniu 18 listopada 2021 r. Oddawanie głosów na Bibliotekę możliwe jest za pośrednictwem Strony internetowej pod adresem www.kinder.pl. W głosowaniu mogą wziąć udział osoby fizyczne, które założą konto na Stronie internetowej poprzez podanie w Formularzu swojego adresu e-mail, utworzenie hasła, a następnie potwierdzenie rejestracji przy pomocy linka aktywacyjnego wysłanego na wskazany adres e-mail.

Zapraszamy serdecznie naszych Czytelników do „pospolitego ruszenia” w głosowaniu na naszą instytucję. Przypominamy, że przez dwa lata otrzymaliśmy już dwa różne zestawy książek, w zeszłym roku także dwie małe pufy Kinder Mlecznej Kanapki, a w roku 2019 też dwa foteliki z tej akcji. Serdecznie dziękujemy, bo tylko dzięki Państwu – naszym Czytelnikom i Sympatykom było to możliwe. W tym roku także prosimy o głosowanie na naszą jednostkę – Bibliotekę Publiczną Gminy Zaniemyśl, ul. Sienkiewicza 4, 63-020 Zaniemyśl.

Możliwość komentowania PROŚBA DO CZYTELNIKÓW – o głosowanie na bibliotekę publiczną w Akcji Kinder Mlecznej Kanapki została wyłączona

Komentowanie wyłączone.