Kwi 30 2015

Profesjonalny Mówca wśród gimnazjalistów

Autor: o godz. 12:32 PM kategoria: aktualności

Pan Michał Zawadka spotkał się także z gimnazjalistami z Zaniemyśla. Nasz gość jest osobą bardzo wszechstronną.

Nie tylko pisze książki, ale jest także założycielem Wydawnictwa Mind&Dream oraz członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Ponadto aktorem i konferansjerem, absolwentem Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Polonistyki na kierunku Słowo na Ekranie, w Mowie i na Piśmie.

Był także artystą estradowym, telewizyjnym jak i kaskaderem filmowym. Trenował także sztuki walki.

Ale największą jego pasją jest retoryka, sztuka słowa, możliwości i tajemnice umysłu oraz osiąganie zamierzonych celów.

Tematem interaktywnych zajęć z młodzieżą był „Społeczny Savoir Vivre czyli jak nie nadepnąć światu na odcisk”. Podczas spotkania uczestnicy odkryli m.in. dlaczego ich działania są jak domino, poznali jaka jest różnica między kropką a kreatywnością. Dowiedzieli się, że nie ma dla nich niczego niemożliwego, jeśli tylko będą pracować nad sobą i rozwijać swoje pasje. Była też mowa o przyjaźni, która jest „cenną częścią życia” i „słońcem Twego bycia”, jak ją zjednać i co jest jej głównym składnikiem. Rozmawiali o tolerancji, „że odmienność to nic złego. Pamiętajmy o szacunku do odmiennych nam gatunków”. Przekonali się co to jest rozsądek i że można przewidywać przyszłość.

Pan Zawadka bardzo zaimponował chłopcom, ponieważ była nawet prywatna sesja fotograficzna. Z naszych prywatnych źródeł wiemy, że bardzo też miła dla pisarza…

Możliwość komentowania Profesjonalny Mówca wśród gimnazjalistów została wyłączona

Komentowanie wyłączone.