Maj 12 2016

Człowiek wielu pasji – Michał Zawadka w Pigłowicach

Autor: o godz. 2:21 PM kategoria: aktualności

W piątkowe przedpołudnie w dniu 6 maja odbyło się spotkanie z pisarzem Michałem Zawadką.

Autor spotkał się z gimnazjalistami z klas I – III w szkole w Pigłowicach.  Temat lekcji zamyka się w kilku zdaniach: „Chcę być kimś! jak osiągać cele w czasach, kiedy wszyscy mają wywalone”.

Pan Michał znany jest ze spotkań w naszej placówce w ubiegłym roku, gdzie odwiedził dzieci ze szkoły w Śnieciskach oraz gimnazjalistów z Zaniemyśla.

Tym razem spotkanie też cieszyło się wielkim zainteresowaniem, autor motywował młodzież do działania, do wytyczania sobie celów, a przede wszystkim do realizacji swoich marzeń i pasji. Jednak wszystko musi się odbyć ciężką pracą, bo nic nam nigdy samo nie przyjdzie.

Pan Michał jest człowiekiem wielu zainteresowań. Oprócz tego, że jest autorem książek dla dzieci, założycielem wydawnictwa Mind&Dream, to jeszcze członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców oraz Toastmasters International,  ponadto mistrzem Polski Przemówień Publicznych. Absolwentem Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Polonistyki na kierunku Słowo na Ekranie, w Mowie i na Piśmie. Wymienić jeszcze należy zawody, w których pracował, a więc: aktor, konferansjer, lektor,  copywriter. Od 1999 roku, przez 14 lat, związany zawodowo ze sceną teatralną. Zawodowo także artysta estradowy, telewizyjny i kaskader filmowy. Ponad dziesięć lat trenował sztuki walki… Jego największą z kolei pasją jest retoryka, sztuka słowa, możliwości i tajemnice umysłu oraz osiąganie założonych celów. Jest też mówcą inspiracyjno – motywacyjnym oraz trenerem wystąpień publicznych.

Możliwość komentowania Człowiek wielu pasji – Michał Zawadka w Pigłowicach została wyłączona

Komentowanie wyłączone.