Wrz 02 2010

Konkursy i imprezy

Autor:

KONKURS DLA DOROSŁYCH!!!
Rozpoczynamy konkurs dla dorosłych „Czy jesteśmy oczytani?” – początek – wakacje letnie 2009 r.
Forma konkursu to test w formie pisemnej dotyczący treści i tytułów książek z literatury polskiej jak i zagranicznej ( około 20 pytań ), które zabieramy do domu i wypełniamy w ciągu 2 miesięcy, następnie rozwiązany oddajemy do biblioteki.
Czas konkursu – co dwa miesiące począwszy od lipca – sierpnia 2009 roku do chwili obecnej.
Nagrody – wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na wszystkie pytania, rozlosowane zostaną trzy nagrody główne. W razie tej samej punktacji i odpowiedzi wśród kilku osób rozlosujemy jedną osobę z danej punktacji.

WAŻNE : do konkursu przyjmowane są testy oryginalne z pieczątką biblioteki. Testy są wyłożone w wypożyczalni i czytelni biblioteki.

Podsumowanie konkursów dla dorosłych 2009/2010
Podsumowanie konkursu za miesiąc lipiec – październik 2010

Podsumowanie konkursów dla dorosłych – listopad 2010 – grudzień 2010 roku

c.d. Podsumowania konkursów w AKTUALNOŚCIACH


Imprezy i konkursy:
Raz w miesiącu dzieci mogą wziąć udział w quizie organizowanym przez BPG. Do wygrania zawsze są atrakcyjne nagrody. Quiz przeznaczony jest dla uczniów klas „0” – IV szkoły podstawowej.
Testy są wyłożone w wypożyczalni i czytelni Biblioteki, można je wypełnić w Bibliotece lub zabrać do domu. Poprawnie wypełnione należy przynieść do Biblioteki. Losowanie jednej szczęśliwej osoby na końcu miesiąca.

Natomiast dla młodzieży gimnazjalnej proponujemy także Nieustający Konkurs Czytelniczy, trwający od października 2008 do nadal. Wzory pytań wywieszane są w Bibliotece na początku każdego miesiąca. Należy je tylko wypełnić, korzystając z różnych źródeł informacji i wrzucić do skrzynki znajdującej się w Bibliotece. Pytania są bardzo łatwe, na koniec miesiąca losujemy także jedną osobę, która poprawnie odpowiedziała na wszystkie pytania.
Życzymy szczęścia w losowaniu.

Od roku 2011 młodzież klas V i VI mają także konkurs dla swej kategorii wiekowej. Jak obydwa powyższe konkursy wzory pytań są wyłożone w wypożyczalni biblioteki. Testy z pytaniami można zabrać do domu lub wypełnić na miejscu. Losowanie jednej osoby zawsze na końcu miesiąca. Testy oddajemy w przeddzień losowania. Tytuł konkursu „Oczytany Małolat”.


Możliwość komentowania Konkursy i imprezy została wyłączona

Komentowanie wyłączone.